U W A G A !!!! Nasza Szkoła od 01.02.2019 r. połączyła się ze Szkołami "Żak". Sekretariat znajduję się teraz na ul. Armii Krajowej 9! Zapraszamy... odwiedzcie Nas:)

Zapraszamy naszych słuchaczy do nowego Sekretariatu Szkoły na ul. Armii Krajowej 9.

Zajęcia dydaktyczne będą w dalszym ciągu odbywać się w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym również dla kl. I.Pierwszy zjazd odbędzie się 16-17.02.2019r. Plan zajęć będzie dostępny jak dotychczas na naszej stronie w zakładce strefa słuchacza od 04.02.2019r. oraz na stronie Żak www.lubin.zak.edu.pl.  Numery telefonów zostają takie same jak dotychczas.

trwa ładowanie treści...